Добрива “Зелений Гай” – вдалий вибір спеціалістів

0
258

Питання покупки добрив періодично виникає в людей, які мають свої огороди, сади чи невеличкі ділянки. Важливо, щоб добрива були якісними і допомагали рослинам не хворіти, пришвидшували швидкість зростання, а не шкодили. Для цього спеціалісти рекомендують купувати тільки перевірені зразки та в тих компаніях, що гарно показали себе протягом тривалого часу. Гарним варіантом буде Лінійка продуктів добрив «Зелений гай» в Яскрава Клумба.

Переваги добрив Зелений Гай

Якісне добриво дає можливість доглядати не тільки за певною частиною рослини, а зазвичай діє комплексно. Воно робить рослину краще, починаючи від коренів і закінчуючи листям, квітками та плодами. Тільки такий підхід дає можливість підвищити врожайність та підтримувати рослину, сприяє її правильному розвитку.

Добрива Зелений Гай мають низку переваг перед іншими своїми аналогами, які можна побачити на ринку. Ось основні з них:

 1. Добрива здійснюють комплексний підхід, допомагають рослині активно рости та розвиватися, насичують її корисними мікроелементами, яких не вистачає в ґрунті чи воді.
 2. В даному випадку добрива розробляються відповідно до особливостей окремих видів рослин. Це дає можливість ефективно допомагати квітковим екземплярам, трав’янистим тощо. Бо універсальні варіанти не завжди в змозі це зробити.
 3. Продукція Зелений Гай розробляється спеціалістами з урахуванням всіх особливостей та запитів покупців, їх потреб та характеристик найбільш популярних рослин.
 4. Використання не є складним. Для нього не потрібно заздалегідь довго проводити підготовку рослини чи землі. Наприклад, гранульовані речовини достатньо лише розчинити в воді (для розсади) чи насипати в лунку перед висадкою (для посіву насіння). Дорослим екземплярам просто розподілити по вологому ґрунту.
 5. З деякими видами в наборі іде не тільки докладна інструкція, а й спеціальні рукавички та мірний стаканчик, що дасть можливість використовувати тільки потрібну кількість речовини.

Все це говорить нам про можливість придбати саме такі добрива. Вони мають велику кількість переваг та сотні вдячних покупців, які вже скористалися даною пропозицією.

Натомість спеціалісти закликають використовувати їх лише за призначенням та відповідно до інструкції. При цьому не забувати про рукавички. Добрива не мають попадати в воду, не пристосовані для використання в їжу.

Види добрив Зелений Гай

Щоб доглядати за рослинами правильно, важливо підібрати оптимальній вид добрив для конкретного випадку чи виду насаджень. Це стане запорукою їх швидкого зростання, гарного зовнішнього вигляду.

Добрива Зелений Гай мають декілька видів. В залежності від сфери використання їх ділять на:

 1. Засоби для газонної трави. Вони дають можливість траві бути яскравою, насиченою та густою. Такою, яка прикрасить місце біля будинку чи офісу.
 2. Добрива для ягідних культур. Такі варіанти використовують для підвищення плодючості рослин, збільшення якості ягід, їх кількості та смаку.
 3. Засоби для присадибних рослин різного типу. Дані добрива є універсальними, так як можуть використовуватися не тільки для квітів, а й для трав чи кущів.
 4. Квіти на відкритому та закритому ґрунті. Цей вид засобів дасть змогу квітам приносити радість вам протягом тривалого часу своїм зовнішнім виглядом та ароматом.
 5. Добрива для хвойних дерев. Вони підходять для ялинок, ялиць, туй тощо.

Також Зелений Гай випускають варіанти добрив для домашніх квітів, різноманітні види по догляду за клумбами, зеленню дерев тощо. Всі вони мають високу якість та привабливу ціну.

На що вони спрямовані?

В залежності від виду добрива матимуть і свої особливості. Але є і загальні моменти, на які спрямовується більшість засобів даного типу. А саме:

 1. Вони допомагають зробити зростання швидким. Рослина буде виглядати пишною та красивою.
 2. Допоможуть посилити яскравість листя, його пружність.
 3. Квітам забезпечується тривале цвітіння. Вони зможуть раніше розкривати бутони і в’янути пізніше, ніж зазвичай. При цьому привабливість квіток зросте в рази.
 4. Добрива захищають насадження від холоду, загнивання при підвищеній вологості. Вони не дають шкідникам нищити квіти чи ягоди, захищають від різноманітних хвороб. До того ж запобігають пересиханню землі в спекотні періоди року.
 5. Допомагають зростанню коренів, розмноженню рослин та їх брунькуванню.

Отже, якщо ви бачите, що насадження почали себе погано відчувати на городі чи присадибній ділянці, засихають, дають менше плодів, квітнуть не рясно та взагалі виглядають нездоровими, то це основні ознаки відсутності потрібного їм підживлення ґрунту. В такому разі треба якомога швидше підібрати добрива та використовувати їх за інструкцією. Це врятує рослини від занепаду та зробить ваш сад найкрасивішим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here