Chery розповсюдила перші офіційні тизери нового кросовера

0
39

Китайська компанія Chery опублікувала в мережі тизерне зображення нового кросовера. Офіційна прем’єра новинки запланована на вересень поточного року і відбудеться в рамках автосалону у Франкфурті, пише ProNews.

Поки назву нового позашляховика від Chery не розкривається, проте став відомий внутрішньо заводський код індекс майбутнього автомобіля – M31T. У модельнго ряду бренду новинка розміститься на щабель вище флагманського кросовера Tiggo 7. Китайська компанія Chery опублікувала в мережі тизерне зображення нового кросовера. Офіційна прем’єра новинки запланована на вересень поточного року і відбудеться в рамках автосалону у Франкфурті.

Судячи з представлених тизерів, нова модель отримає дизайн в фірмовому стилі Chery. У салоні встановлять мультимедійний комплекс з сенсорним екраном і підключенням до інтернету. Моторна гамма кросовера буде представлена 1,5- і 1,6-літровими бензиновими агрегатами з турбонаддувом, які здатні генерувати 190 і 217 «конячок» відповідно. Пара обом двигунам складе 7-ступінчаста роботизована коробка передач з подвійним зчепленням.

Новинка повинна дістатися до китайських дилерських центрів до наступного року. Поки невідомо, чи планується пропонувати новий кросовер в Європі.

джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here