Bentley Barnato стане найдорожчим електромобілем

0
142

Сумарна потужність двох електромоторів — 600 кінських сил, а запас ходу складе понад 500 кілометрів.

Але найцікавіше, що нову модель Bentley, як стверджують інсайдери, назвуть Barnato — в честь Вульфа Барнато, який був легендарним автогонщиком, триразовим переможцем марафону «24 години Ле-Мана», мільйонером, спадкоємцем величезної алмазодобувної імперії і, звичайно ж, за сумісництвом головою компанії Bentley з 1926 по 1931 роки.

Bentley Barnato розробляється на платформі електромобіля Porsche Mission E, який повинен вийти на ринок в 2019 році. Німецький електрокар отримає автопілот четвертого рівня, два електромотори сумарною потужністю понад 600 кінських сил, завдяки яким він зможе розганятися з місця до 100 км/год за 3,5 секунди, а запас ходу складе понад 500 кілометрів.

Британський електромобіль теж буде чотирьохдверним і чотиримісним, але з фірмовим дизайном Bentley і більш розкішною обробкою салону. Можливо, у німецько-британської парочки буде доступно кілька варіантів електричних силових установок різної потужності. Bentley Barnato стане найдорожчим електрокаром на ринку, але коли це буде, поки невідомо.

джерело

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут