Ferrari з телевізором, телефоном і відеокамерою піде з молотка

0
86
У середині січня на аукціон Barrett-Jackson буде виставлений один з автомобілів легендарного американського кастомайзера Джорджа Барріса, що придумав, в тому числі, Бетмобіль для серіалу 1966 року і машину K.I.T.T. з серіалу “Лицар доріг”. На торги виставлять доопрацьований спорткар Ferrari 308 GTS, пише Радіо Максимум.
Джордж купив цю Ferrari в 1978 році, відразу ж вирішивши доопрацювати автомобіль. Спорткар отримав золотисто-коричневе забарвлення кузова зі смугами в колір італійського прапора, розширені колісні арки, дуже широкі шини з дисками BBS. Крім того, були прибрані висувні фари, замінена решітка радіатора, додані нові спойлери спереду та ззаду.
Ferrari з телевізором, телефоном і відеокамерою піде з молотка - фото 216017
Крім того, у спорткара серйозно доопрацьований інтер’єр. Автомобіль отримав електронну приладову панель, телефон NEC, телевізор Sony, аудіосистему Kenwood, камеру заднього виду і спеціальну клавіатуру, за допомогою якої вводиться код охоронної системи.
Ferrari з телевізором, телефоном і відеокамерою піде з молотка - фото 216018
Пробіг Ferrari, оснащеної 250-сильним восьмициліндровим двигуном, становить 12,8 тисячі кілометрів. Скільки планується виручити за машину, не уточнюється.
Ferrari з телевізором, телефоном і відеокамерою піде з молотка - фото 216019
Джордж Барріс разом зі своїм братом Семом побудував перший кастомний автомобіль в середині 1920-х, коли вони ще навчалися в школі. У 18 років він відкрив своє перше ательє і створив для власників доопрацьованих машин клуб Kustoms Car Club (написання назви саме через “К”, а не через “С” з того часу стало асоціюватися саме з Барріс).
Ferrari з телевізором, телефоном і відеокамерою піде з молотка - фото 216020
Розвиватися бізнес братів став після Другої світової війни. Барріс будував автомобілі не тільки для “Бетмена” та “Лицаря доріг”, а й Ford Torino для фільму “Старскі і Гатч”. Пізніше його фірма займалася будівництвом концепт-карів. Барріс помер у 2015 році.

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут