«Тут все задом наперед». Американців шокував легендарний ГАЗ-66 (ВІДЕО)

0
6657

Легендарна вантажівка ГАЗ-66 з повним приводом шокували американців під час чергового тест-драйву радянської техніки, який провів в Лос-Анджелесі відеоблогер Павло Суслов, пише Твоя МАШИНА.

Тут все задом наперед!” – синхронно вигукнули друзі Суслова американці Пол і Джей Ті, сівши за кермо всюдихода з безкапотним компонуванням і помітивши ручку перемикання передач не збоку від водійського сидіння, а позаду нього. “Реально? Я не уві сні?” – закричав Джей Ті. “Це просто неправильно і незручно“, – зауважив, у свою чергу, Пол.

Пізніше обидва спробували перемикати швидкості під час руху, скориставшись винесеною на торпедо табличкою-інструкцією. Але все ж зручніше виявилося не користуватися важелем, стартувавши з другої передачі і на ній же пересуваючись по маршруту.

Жарти американців викликали також розміри автомобіля  і розташована за кабіною запаска, зняти яку, на їхню думку, зміг би лише підготовлений атлет.

Мені здається, що я роздавлю машину і, швидше за все, навіть не помічу цього“, – припустив Пол під час руху по великій автопарковці.

Ще Пол і Джей Ті відзначили спеціальний захист фар для світломаскування, розташоване паралельно землі рульове колесо і великий металевий кожух, що закриває моторний відсік. “Тут можна організувати обідній столик“, – припустив Джей Ті, але за відсутності продуктів уклав на кришку руку – немов це підлокітник.

ГАЗ-66 випускався Горьківським заводом 35 років – з 1964 по 1999 рік. Всього з конвеєра зійшоло майже мільйон примірників. Автомобіль вантажопідйомністю дві тонни з повним приводом, диференціалом обох мостів і шинами з регульованим тиском успішно служив у Збройних силах, але використовувався і в народному господарстві. До речі, позашляхові переваги вантажівки Пол і Джей Ті, за словами Павла Суслова, ще випробують на пересіченій місцевості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here