Мало хто бачив! Найбільш незвичайна Skoda, яку можна водити без прав

0
1886

Як відомо, в Німеччині та деяких країнах Європи автомобілем можуть управляти молоді люди, які досягли 18-річного віку. Однак в законодавстві все ж є маленька лазівка, яка дозволить сісти за кермо автомобіля і 16-річному підлітку. Правда, для цього потрібно змінити конструкцію звичайного чотириколісного автомобіля, – передає Автотема.

На допомогу прийдуть майстри з німецької компанії Auto Ellenrieder, які «зімкнуть» задні колеса і зменшать продуктивність двигуна. Робиться це для того, щоб отриманий автомобіль можна було віднести до категорії «триколісні транспортні засоби з симетрично розташованими колесами, об’ємом двигуна понад 50 куб. см., максимальною швидкістю більше 50 км / год і вихідною потужністю не більше 15 кВт». Саме такими машинами мають право управляти неповнолітні навіть на швидкісних автобанах.

Досить часто в триколісне авто перетворюють добре знайому малолітражку Skoda Fabia. Після реконструкції «чешка» стає триколісним автомобілем з двигуном потужністю 15 кВт (20 кінських сил). За подібний тюнінг молодий водій повинен заплатити 4,2 тисячі євро.

джерело

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут