Ти такого ще не бачив: Представлений шестиколісний позашляховик Rolls-Royce

0
1232

Британська люксова марка Rolls-Royce тільки готує свій перший SUV до дебюту, проте ентузіасти вже зараз розмірковують над тим, як він буде виглядати, і які модифікації він може отримати. Наприклад, напередодні в інтернеті з’явилися рендери, в яких представлений шестиколісний позашляховик Rolls-Royce.

Йдеться про скетчі, представлені незалежним індійським дизайнером, що працює під псевдонімом Vivek. На думку ентузіаста, шестиколісний позашляховик Rolls-Royce має шанси здобути популярність на ринку, як це було з німецьким Mercedes-Benz G63 AMG 6×6. Художник вважає, що британський автомобіль з такою колісною формулою зацікавить заможних клієнтів на Близькому Сході.

Індійський дизайнер зазначає, що Близький Схід є регіоном, в якому затребувані надійні автомобілі, здатні пересуватися в складних дорожніх умовах, що не є рідкістю в арабських країнах. Саме тому ентузіаст представив саме шестиколісний позашляховик Rolls-Royce. Як британські машинобудівники відреагують на роботу художника, поки не ясно.

Тим часом, розробка першого позашляховика Rolls-Royce триває, і автомобіль вже побував на дорожніх випробуваннях, на що вказують фотографії автомобільних папараці. Очікується, що машина дебютує протягом наступного року.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут