Названа країна з найгіршими дорогами в світі

3
1918

Експерти склали рейтинг країн за якістю доріг. Так, згідно зі списком, складеним міжнародною організацією The World Economic Forum, гірші дороги в світі знаходяться в Молдові – ця країна зайняла останнє, 144 місце. Повідомляється, що майже половина молдавських трас потрібен капітальний ремонт.

В кінці списку також опинилися Гвінея, Монголія, Румунія і Гаїті. Україна зайняла 137 місце. Росія в рейтингу закріпилася на 123 сходинці.

Країнами з якісним асфальтом стали Франція, Об’єднані Арабські Емірати, Португалія та Оман. Також до першої десятки увійшли Швейцарія, Австрія, Гонконг, Фінляндія і Німеччина.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман показав членам Кабміну відео про нинішній стан українських дорог.В кінці списку також опинилися Гвінея, Монголія, Румунія і Гаїті. Україна зайняла 137 місце. Росія в рейтингу закріпилася на 123 сходинці.

Країнами з якісним асфальтом стали Франція, Об’єднані Арабські Емірати, Португалія та Оман. Також до першої десятки увійшли Швейцарія, Австрія, Гонконг, Фінляндія і Німеччина.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Дуже прикро, що зараз в дописувачі набирають по “остаточному принципу” – тих, хто не спроможний на виконання інтелектуальної роботи, та навіть на прибирання території. Саме тому залишаються ті, хто не помічає, що при перечисленні кращої “десятки” приводять тільки 9-ку. Залишається тільки сподіватися на підвищення рівня придурків в Украхні або на те, що появляться стимули для нормальних людей іти в журналістику.

  2. А найгірше фінансування дорожної галузі Укравтодор залишив за Чегнівецькою областю

    • Там, Буковиною керують представники партії НФ і Батькывщина, що абсолютно не спроможні до господарювання. Їх, як і буковинським депутатам всих рівнів, важлива лише власна кишеня.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут