Як відкрити замерзлий замок дверей машини

0
1311

Для розморожування замка дверей автомобіля можна використовувати гальмівну рідину. Але при цьому потрібно пам’ятати, що її складові вбирають вологу і є агресивними до лакофарбового покриття. Так що після використання гальмівної рідини можна не тільки отримати знову замерзлі замки, але і вицвілу фарбу, пише m2motors.com.ua.

Можна скористатися спиртом. З льодом спирт впорається добре, але тільки залишиться запах. Звичайно ж, краще звернутися до інших не менш ефективних методів.

До таких можна віднести різні витискувачі вологи, з яких найвідомішим є англійський засіб WD-40. Правда, вони не завжди зможуть допомогти. В такому випадку залишається один спосіб – гріти. На замок можна накласти звичайну медичну грілку, наповнену окропом. Замінити її може пластикова пляшка або поліетиленовий кульок (краще кілька, вкладених один в одного).

Деякі автовласники застосовують відкритий вогонь від газети згорнутої в трубку. Але це робити небезпечно, так як високий ризик спалити ущільнювачі дверей і пошкодити фарбу.

Також небезпечно гріти ключ запальничкою. У сусіда можна попросити нагрітий прикурювач і спробувати розморозити замок двері машини. Після того як дверки автомобіля вдасться відкрити, циліндровий механізм замка слід обробити поглиначем вологи. Сюди також можна додати і графіт. Рекомендується також залити в замок мастило, це на якийсь час допоможе вирішити проблему.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут