«Заряджений» Mercedes-Benz G-Class від AMG дебютує в 2018 році

0
285

Нове покоління рамного позашляховик Mercedes-Benz G-Class дебютувало всього кілька тижнів тому на міжнародному автосалоні в Детройті, але інформація про «гарячої» версії від підрозділу AMG була озвучена. Не так давно розробники повідомили, Mercedes-AMG G63 буде представлений вже в нинішньому році.

Ян Джеймс, маркетинговий менеджер модельної лінійки Mercedes-Benz G-Class, під час спілкування з журналістами американського автомобільного видання Automotive News натякнув, що «заряджений» Mercedes-Benz G-Class від підрозділу AMG намічений на 2019 модельний рік. Очевидно, що модель представлять публіці вже в нинішньому році.

Журналісти очікують, що новий Mercedes-AMG G63 може бути показаний гостям міжнародного автосалону в Женеві, який почне свою роботу вже в березні нинішнього року. На даний момент німецькі розробники вже розсекретили G-Class AMG Line, який має лише візуальні спортивні нововведення.

Поряд з цим інсайдери повідомляють, що модель Mercedes-AMG G65 може бути і зовсім виключена з лінійки, так як мотор V12 тепер зарезервований виключно для розкішних моделей Maybach. Крім того, пізніше позашляховик отримає екстремальну версію 4X4.

джерело

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут