FAW вивів на авторинок клону Volkswagen Jetta – седан Junpai A50

0
224

Китайський автовиробник FAW вивів на авторинок КНР новий Junpai A50 в кузові седан, який по суті є клоном Volkswagen Jetta. На даний момент в Китаї модель доступна для попереднього замовлення, а «живі» продажі почнуться в березні поточного року.

Новий седан Junpai A50 від FAW розроблений на базі другого покоління Volkswagen Jetta. Крім зовнішнього вигляду, китайська компанія оснастила новинку моторної гамою «донора». В результаті седан не просто схожий на німецьку модель, він практично став її клоном.

 

 

На даний момент FAW пропонує седан Junpai A50 з двигуном об’ємом 1,5 літра продуктивністю 109 «коней», а в якості трансмісії доступна тільки «механіка» на п’ять швидкостей. Пізніше будуть доступні версії з мотором об’ємом 1 літр і АКПП.

У списку оснащення новинки числиться доступ в авто і запуск двигуна без ключа, система мультимедіа, система кругового огляду, система стабілізації, а також електричний панорамний люк. Новий Junpai A50 пропонують на авторинку Китаю за ціною від 60 тисяч юанів або 230 тисяч гривень. У максимальній комплектації седан обійдеться в 68 тисяч юанів або 260 тисяч гривень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here