Стало відомо, коли запрацюють фото- та відеофіксація порушень ПДР

0
232

У 2018 році в Україні буде запроваджено фото та відеофіксацію порушень ПДР, а також обов’язкову фіксацію такого порушення ПДР як перевищення швидкості. Про це повідомив Директор Департаменту комунікацій в МВС Артем Шевченко, пише УНН.

“Наголошуємо, що цього року обов’язково,… підемо шляхом відновлення, але вже на набагато більш фаховій підставі, автоматичної фото-, вфідеофіксації порушень ПДР, а також обов’язково відновимо фіксацію такого порушення ПДР як перевищення швидкості, яке поки що не фіксується”, — розповів він.

За словами Шевченка, нові правила щодо обмеження швидкості руху транспортних засобів в населених пунктах — це поки єдина зміна ПДР, яка запрацювала в Україні.

“Саме такі параметри рекомендує ВООЗ і саме такий параметр діє в населених пунктах цивілізованих країн Європи і світу, і він абсолютно науково прорахований як найбільш безпечний параметр швидкості ТЗ у населених пунктах”, — пояснив представник МВС.

Нагадаємо, з 1 січня почало діяти обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/г. А також запрацював з початку року новий порядок видачі посвідчення водія.

При цьому в МВС заявили, що нова система штрафів за порушення ПДР ще не почала діяти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here