Toyota планує переглянути лінійку комплектацій своїх седанів

0
179

Американська компанія Ford не так давно оголосила про бажання скоротити лінійку пропонованих на глобальному ринку седанів на користь позашляховиків і кросоверів, а компанія Toyota також планує піти на подібний крок. Поряд з цим японські розробники не будуть виводити з ринку седани, а лише скоротять лінійку комплектацій «четирехдверок».

Джек Холліс, віце-президент північноамериканського підрозділу Toyota, під час спілкування з журналістами інформаційного агентства Bloomberg повідомив, що японський бренд має намір переглянути лінійку своїх седанів. Топ-менеджер відзначив, що Toyota не збирається припиняти продажу моделей Toyota Corolla, Prius і Camry, а мова йде лише про скорочення кількості комплектацій.

Пан Холліс зазначив, що фахівці Toyota «подивляться і оцінять» кожну модель перед скороченням варіантів обробки. Зокрема, маркетологи з’ясують, які саме комплектації того чи іншого седана користуються найменшим попитом.

Поряд з цим віце-президент упевнений, що сьогодні на світовому ринку седани досі актуальні, навіть незважаючи на популярність SUV. Поряд з цим Toyota докладе всіх зусиль для того, щоб утримати свою частку в сегменті седанів на ринках Сполучених Штатів і Європи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here