Mercedes-Benz оновив C-Class

0
157
Рестайлінговий седан і універсал, а також ряд інших новинок марки будуть представлені публічно на Женевському автосалоні.

Зовнішні зміни у Mercedes-Benz C-Class незначні – радіаторна решітка з пакета AMG-Line стала стандартною, як і нова світлодіодна головна оптика, а також злегка змінилося оформлення передньої частини і малюнок задніх ліхтарів. Додані нові дизайни 17-дюймових коліс і два відтінки в колірну гаму кузова: Mojave Silver Metallic (сріблястий) і Emerald Green Metallic (зелений).

Для моделі тепер доступна нова цифрова приборка діагоналлю 12,3 дюйма, нове рульове колесо з сенсорними кнопками, що дозволяють управляти «приборки» і мультимедійною системою, не забираючи руки з керма. Для «мультімедійкі» став доступний опціональний екран діагоналлю 10,25 дюйма, крім стандартного семидюймовий. Додана нова тема оформлення інтер’єру Magma Grey (сірий з чорним), а в пакеті AMG Line – Saddle Brown (коричневий) і Silk Beige (бежевий з чорним).

Рестайлінговий C-Class отримав технологічний апгрейд у вигляді асистентів водія Intelligent Drive, запозичених у E-Class. Високий рівень радар і камера посилили «зір» С-класу, покращена робота навігації і додані деякі автономні технології.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here