Розсекречені характеристики нової Toyota Supra

0
466

В мережі виявилися деякі технічні дані відродженого купе Toyota Supra, яке компанія покаже в цьому році. У розпорядженні журналістів японського видання «Best Car» виявилися дані по ваГУ машини і двигун, який Supra отримає для деяких ринків.

Отже, відроджене купе буде важити 1449 кілограмів. Топовим стане 3,6-літровий турбодвигун V6 потужністю 335 к.с. Версія для Європи отримає також 2-літровий турбомотор потужністю (195 к.с.) виробництва BMW (Supra створюється спільно з новим поколінням Z4). Нарешті в Північній Америці буде також доступний атмосферний двигун потужністю 248 к.с. Незалежно від двигуна купе буде заднеприводним і отримає 8-ступінчастий “автомат” у всіх версіях.

Журнал також стверджує, що дебют Toyota Supra відбудеться в березні цього року на автосалоні в Женеві. Це відповідає більш раннім чуткам про те, що прем’єра купе повинна пройти в Швейцарії.

Не виключено, що купе представлять під дочірнім суббрендом Gazoo Racing (GR), під яким японці мають намір випускати «заряджені» модифікації і спортивні моделі.

Toyota Supra буде доступна аж в чотирьох варіантах виконання: Supra, Supra GR, Supra GR Sport і екстремальна Supra GRMN. Власне, поки технічні подробиці про всі версіях тримаються в строгому секреті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here