Jaguar Land Rover запровадить електрифікацію, але не відмовиться від «дизелів»

0
96

Британська автомобілебудівна компанія Jaguar Land Rover озвучила свої плани щодо майбутнього розвитку лінійки моторів. Відзначається, що бренди не планують відмовлятися від дизельних автомобілів, але при цьому всі моделі отримають і електрифіковані версії.

В наші дні світові автобренди прагнуть відмовлятися від дизельних моторів, на користь плагін-гібридних і повністю електричних версій моделей. Представники компанії Jaguar Land Rover під час спілкування з представниками преси відзначили, що до 2020 року моделі брендів Jaguar, Land Rover і Range Rover також отримають електрифіковані версії, але при цьому розробники не поспішають «ховати» дизельні силові установки.

Розробники відзначили, що на сьогоднішній день велика частина реалізованих позашляховиків і кросоверів припадає саме на дизельні версії моделей. Відзначається, що такі версії двигунів більш вигідні в обслуговуванні і «заправці».

У JLR відзначили, що компанія буде виробляти дизельні автомобілі до тих пір, поки вони будуть користуватися попитом на ринку незалежно від світових трендів. При цьому в російському офісі компанії відзначили, що в РФ «дизелі» будуть популярні ще мінімум десять років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here