Kia представила новий Ceed

0
143

Компанія Kia опублікувала офіційні фотографії і першу інформацію про хетчбек Ceed нового покоління. Машина буде виключно п’ятидверний. В принципі, про те як буде виглядати Ceed ми вже знаємо завдяки шпигунським фото, але офіційні зображення дозволяють вивчити новинку в деталях.

Машина дійсно серйозно змінилася і не можна сказати, що це добре: від колишньої молодежності cee’d при зміні поколінь і назва модели (тепер це Ceed) не залишилося і сліду. Хетчбек побудований на одній платформі з Hyundai i30 , а й зовні нагадує його. Лінія даху ніби окреслена циркулем, ніяких особливо яскравих емоційних елементів у машини немає.

Інтер’єр перекликається з іншими моделями корейської компанії. Найпомітніша деталь: окремо стоїть екран інформаційно-розважальної системи вгорі центральної консолі (в залежності від комплектації його діагональ може становити 5,7 або 8 дюймів).

На європейському ринку хетчбек Kia Ceed буде представлений з 1 і 1,4-літровими бензиновими турбодвигунами потужністю 120 і 140 к.с., 1,4-літровим «атмосферником» потужністю 100 к.с. і турбодизелями потужністю 115 і 136 к.с. Як трансмісій будуть пропонуватися 6-ступінчаста механічна коробка передач або 7-ступінчастий «робот».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here