Seat опублікував перше зображення великого кросовера

0
160

Компанія Seat привезе на автосалон в Женеву свій найбільший кросовер: семимісний Tarraco. Компанія не тільки підтвердила його ім’я, але і опублікувала перший тизер новинки.

По єдиному зображенню поки складно зробити висновки, але, здається кросовер буде серйозно відрізнятися від свого «брата», Skoda Kodiaq. Раніше в ЗМІ обговорювалося, що дві машину будуть дуже схожі, так як більш компактні Skoda Karoq і Seat Ateca відрізняються хіба що спереду.

Ім’я кросоверу вибирали «всім миром» на конкурсі. У фінал пройшли назви Alboran, Aranda, Avila і Tarraco. Компанія зупинилася на імені Tarraco. Таррако – старе ім’я давньоримського міста, одного з історичних місць Іспанії, яке сьогодні носить ім’я Таррагона. Він є пам’ятником всесвітньої спадщини і охороняється ЮНЕСКО.

Новий кросовер Seat побудований на модульній платформі MQB концерну Volkswagen AG і стане найбільшою моделлю компанії. Кросовер отримає широку гамму бензинових і дизельних двигунів потужністю від 150 до 190 к.с. Не виключено і поява гібридної версії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here