Lexus привезе в Женеву новий кросовер

0
153

Компанія Lexus анонсувала прем’єру субкомпактного кросовера UX на автосалоні в Женеві. Поки компанія опублікувала лише один тизер з якого складно зробити висновки про зовнішність автомобіля.

Втім, на тізері видно лінію задніх ліхтарів, яка без змін переїхала на серійну модель з однойменного концепту, який Lexus показував півтора роки тому на автосалоні в Парижі. А це дозволяє припустити, що вигляд Lexus UX буде таким же сміливим і футуристичний, мабуть, навіть більше незвичайним, ніж у NX, який вже встигли прозвати «інопланетянином».

Ніяких технічних подробиць поки немає. Але Lexus є преміальним відділенням Toyota , а значить розділить багато компонентів з субкомпактні кросовером Toyota C-HR. Він буде побудований на модульній платформ Toyota New Global Architecture (TNGA). Машина буде мати версії з переднім і повним приводом. У 2016 році Toyota зареєструвала за собою індекси UX200. UX250 і UX250h.

Lexus UX буде глобальною моделлю і замінить в лінійці марки гібридний хетчбек CT200h, який і в кращі свої роки особливою популярністю не користувався. Повинна з’явитися ця модель і у нас.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here