Як виглядає один день з життя Ілона Маска

0
81

Якщо вам здається, що ви багато працюєте, подивіться на графік Ілона Маска! Кожен день він розбиває на 5-хвилинні слоти. Засновник Tesla і SpaceX зазвичай проводить весь робочий тиждень в обох своїх компаніях, ковтаючи ланч за 5 хвилин і пропускаючи телефонні дзвінки заради більшої продуктивності.

Так що не дивно, що його повсякденне життя сповнене справ. Ось як виглядає один день з життя Ілона Маска.

Маск починає свій день рано і встає близько 7.00. Йому вистачає 6 годин сну.

Зазвичай Маск не снідає. Іноді він знаходить час, щоб швиденько проковтнути каву і омлет.

На що у нього завжди знаходиться час, так це на душ. Він каже, що це для нього найважливіша щоденна звичка.

Прокинувшись, Маск заглиблюється в жорсткий графік, який розбиває його час на 5-хвилинні проміжки. Підприємець працює 85-100 годин на тиждень, при цьому 80% свого часу він витрачає на проектування та дизайн.

У Маска не буває двох однакових днів. Понеділки і п’ятниці він проводить в SpaceX в Лос-Анджелесі. По вівторках, середах і четвергах він відправляється в Область затоки працювати в Tesla. В середньому він проводить 42 години в тиждень в Tesla і 40 годин – в SpaceX. Приблизно півдня він витрачає на роботу над своїм некомерційним дітищем по створенню штучного інтелекту OpenAI.

Вихідні він проводить по-різному. Неділю Маск проводить або в дорозі, або у себе в особняку в Бел-Ейрі. По суботах він або працює в SpaceX…

… або проводить час зі своїми п’ятьма синами. У 2013 році він сказав про своїх дітей: «У мене виходить одночасно бути з ними і відповідати на мейли. Я можу бути з ними і при цьому працювати. Інакше б я просто не встигав робити роботу».

Багатозадачність – невід’ємна частина стратегії Маска, як і максимальне число робочих годин.

Щоб не відволікатися під час робочого дня, Маск не відповідає на більшість дзвінків. Також він вважає за краще використовувати маловідому електронну адресу, щоб його не завалювали листами.

На їжу він не витрачає багато часу. Зазвичай Маск їсть ланч на зустрічах, причому йому вистачає на це п’яти хвилин.

Більшу частину калорій він отримує ввечері. «На ділових вечерях я, мабуть, переїдаю», – говорить він.

Один з його улюблених напоїв – дієтична кола, «через якийсь диявольський інгредієнт». Також відомо, що Маск любить французьку кухню, барбекю і віскі.

Щоб підтримувати себе у формі, Маск відвідує спортзал 1-2 рази в тиждень.

Незважаючи на зайняте життя, він знаходить час для читання. Серед його улюблених книг – класика фентезі «Володар кілець», біографії новаторів типу Бенджаміна Франкліна і Альберта Ейнштейна, а також маловідома історична книга 87-річної давності «Дванадцять проти богів».

Хоч Маск і книжковий хробак, він вміє повеселитися. Серед його знаменитих вечірок – день народження в англійському замку, який перетворився у велику гру в хованки, і запрошений метальник ножів, який лопав кульки, затиснуті у Маска між ніг.

Спати Маск лягає не раніше 1.00. Така пізня година недивна для людини, яка хоче зробити революцію в автомобілях і відправити експедицію на Марс

Business Insider

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут