У Foxconn дали відповідь чому iPhone 8 такий дорогий

0
58

Один з виконавчих директорів Foxconn Луо Жонгшенг (Luo Zhongshang) розповів, чому iPhone 8 не може бути дешевим. За його словами, причина в складності виробництва OLED-дисплеїв.


Як повідомляє китайський ресурс MyDrivers, керівник Foxconn розповів, що в новому iPhone Apple вирішила використовувати безрамковий OLED-дисплей, з виїмкою в верхній частині, в якій будуть розташовані фронтальна камера і сканер розпізнавання осіб.

Саме через ці виїмки доводиться особливим чином вирізати OLED-панель, і в результаті це значно ускладнює виробництво екранів. За словами Жонгшенга, через необхідність вирізати екран особливим чином, 40% OLED-панелей виявляються з дефектами.

Тому, їх виробництво в потрібному Apple кількості виявляється не тільки витратним за часом і ресурсами, але і дорогим. В результаті, готовий iPhone 8 обійдеться бажаючим, як мінімум, в $1000.

Примітно, що інтерв’ю з Жонгшенгом на MyDrivers практично відразу було видалено. Ймовірно, за запитом Foxconn, або Apple. Нагадаємо, що навколо майбутнього релізу iPhone 8 зібралося вже чимала кількість чуток.

За останніми даними партнери Apple вже почали масову збірку нових смартфонів, щоб підготувати достатню кількість пристроїв до презентації у вересні.

Взято з macdigger.ru

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут