Про що слід пам’ятати, залишаючи iPhone на зарядці на ніч

0
133

Експерти розповіли, що акумулятор, установлюваний Apple в свої смартфони, абсолютно не схильний до пересичення і, як наслідок, пошкоджень, нібито що він не зноситься в процесі багатогодинних сеансів зарядки, пише ProNews.

Більш того, підключення до електромережі повністю зарядженого iPhone переводить його в «автономний» режим, дозволяючи йому працювати, не витрачаючи ресурс акумулятора. Але і тут є свої нюанси, про які слід пам’ятати, заряджаючи смартфон всю ніч.

Не кладіть заряджати смартфон під подушку

Яким би логічним не був дана порада, багато користувачів справно нехтують ним, наражаючи на небезпеку не тільки iPhone, але і самих себе. Зарядка – це процес, що супроводжується виділенням великої кількості тепла, якому просто необхідний вихід. Притискаючи смартфон між матрацом і подушкою, ви перешкоджаєте природному охолодженню поверхні гаджета. Щоб уникнути перегрівів рекомендуємо залишати його на відкритій поверхні.

Уникайте використання смартфон до розетки безпосередньо

Навіть якщо ви впевнені в тому, що у вашому розпорядженні є оригінальний зарядний блок, оснащений спеціальним контролером, краще перестрахуватися і підключити смартфон до мережевого фільтру. Тоді при перепадах напруги, які, як правило, трапляються вночі, ваш iPhone має більше шансів залишитися в робочому стані. Для жителів будинків з застарілими комунікаціями ця рада обов’язковий до виконання.

Користуйтеся тільки оригінальними комплектуючими

Якщо одного разу ви вирішили заощадити на заміні акумулятора і замість авторизованого СЦ віднесли свій iPhone до фахівців з найближчого переходу, знайте: багатогодинна зарядка може виявитися для нього згубною. Виробники  контрафактних  акумуляторів часто нехтують безпекою своїх клієнтів і економлять на установці обмежувачів, вчасно зупиняють подачу електрики. У таких випадках рекомендуємо відключати смартфон від електромережі вручну після досягнення нею 100%.

джерело

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут