Компанія ORII анонсувала смарт-кільце майбутнього

0
142
Спроби створити «розумне» кільце робилися вже багато компаній і стартапів, проте особливої ​​популярності такі девайси так і не знайшли.

Тепер компанія ORII похвалилася своїм смарт-кільцем майбутнього. Для передачі звуку у вухо кільце використовує технологію кісткової провідності. Для спілкування потрібно лише помістити кінчик пальця до вуха, а кільце буде передавати звукові вібрації через нього.

Розробники запевнили, що дана технологія абсолютно нешкідлива для здоров’я людини, що використовує кільце. З мобільними девайсами пристрій синхронізується за допомогою Bluetooth. За допомогою Siri і Google Assistant кільце може обробляти безліч повсякденних завдань, поки телефон залишається в сумці або кишені. Його можна використовувати, як звичайну гарнітуру.

У ORII розповіли, що смарт-кільце надійно захищене від проникнення вологи і пилу, через що не доведеться його знімати при митті рук чи заняттях спортом.

Корпус смарт-кільця ORII створений з анодованого алюмінію. У ньому є акумулятор ємністю 50 мАг, якого повинно вистачити на 20 дзвінків або 200 повідомлень. Доступні колірні варіанти будуть включати: срібло, темно-сірий металік, матовий чорний і червоний. Ціна кільця стартуватиме від $129, продажі заплановано на лютий 2018 року.

Джерело: Gizmochina

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут