Названа секретна зброя Samsung проти iPhone 8

0
104

Спеціально для нового флагмана Galaxy Note 8 компанія Samsung розробляє бездротові навушники, які повинні стати відповіддю на Apple AirPods. Про це пише південнокорейське видання ETNews.

За даними джерела, бездротова гарнітура Samsung отримає підтримку Bluetooth 5.0, голосового помічника Bixby і зможе похвалитися передовою технологією шумозаглушення. Новинка буде представлена ​​в ході презентації флагмана Galaxy Note 8, яка запланована на 23 серпня.

Передбачається, що на відміну від AirPods, бездротові навушники Samsung йтимуть в комплекті з Galaxy Note 8. Apple, як відомо, продає фірмову гарнітуру окремо від iPhone.

На думку спостерігачів, запуск пристрою, заснованого на інтеграції з Bixby, є досить ризикованим кроком, так як віртуальний асистент Samsung має ряд серйозних недоробок.

«Поки компанія не доведе Bixby до рівня Alexa і Siri, будь-який продукт, орієнтований на роботу з інтелектуальним асистентом від Samsung, швидше за все, буде розчаруванням», – зазначають у виданні.

Раніше на цьому тижні повідомлялося, що Samsung планує відмовитися від розробки «розумної» колонки Vega, яка повинна була конкурувати з Apple HomePod. У Сеулі вирішили, що такий пристрій не популярний у користувачів з інших країн, а корейський ринок занадто малий для отримання достатнього прибутку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here