Вчені створили матеріал, який заряджатиме телефон за секунду

0
80
Вчені з університету Дрекселя в Філадельфії винайшли двомірний матеріал MXene, який має дуже високу провідність та дозволить заряджати телефон за долю секунди

Про це повідомляє Digital Trends.

Особливий хімічний склад MXene має здатність оптимізувати потік електродів. Батареї утримують іони в портах – окислювально-відновних ділянках, щоб зберігати заряд, і кількість таких портів в батареї прямо пропорційно її максимальної місткості.

На відміну від сучасних батарейних мембран, які мають обмежену кількість шляхів для доступу іонів до портів, MXene створює безліч шляхів для проходження іонів. Таким чином, природна висока провідність MXene допомагає швидко переміщати іони, збільшуючи швидкість зарядки.

Кінцевим результатом може стати батарея, яка заряджається всього за частину секунди, замість години або навіть декількох хвилин.

“Якщо ми почнемо використовувати високопровідні наноматеріали для батарейних мембран, то зарядка гаджетів стане дуже швидкою – секунди або хвилини”, – сказав професор Юрій Гогоці.

Mxene поки не готовий для комерційного застосування, однак вчені сподіваються, що його вихід на ринок відбудеться до 2020 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here