Lenovo відмовиться від оболонки Vibe UI

0
91

Компанія Lenovo планує відмовитися від використання у своїх майбутніх новинках фірмового інтерфейсу Vibe UI. Про це повідомив начальник відділу маркетингу Lenovo в Індії Анудж Шарма.

За словами Шарми, на такий крок компанія зважилась, вивчивши споживчі переваги і позитивні відгуки покупців про подібну перспективу. Серед плюсів від переходу до «стокового» Android зазначається зменшення затримок з виходом оновлень і популярність «стокових» пристроїв на окремих ринках.

Першим смартфоном Lenovo без фірмової оболонки стане Lenovo K8 Note, який буде поставлятися з базовим Android 7.1.1 Nougat. Утім, слово «базовий» не варто розуміти буквально – компанія Lenovo не збирається у своїх новинках відмовлятися від цікавих функцій, таких як підтримка Dolby Atmos і TheaterMax. Виробник також планує зберегти і деякі інші відмінності між смартфонами Lenovo і Motorola.

Оболонка Vibe UI вперше з’явилася на моделі смартфона K900 у 2013 році. Це був 5,5-дюймовий апарат під управлінням Android OS 4.2, з двоядерним процесором Intel Atom Z2580. Сьогодні оболонка йде в комплекті практично з усіма моделями – від бюджетних до флагманів.

У 2015 році вийшла Lenovo Vibe UI 2.0, яка була заснована на Android 4.4. Її можна побачити, наприклад, на смартфонах Vibe Z2 та Z2 Pro.

джерело

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут