Душ не можна приймати довше 10 хвилин

0
94

Не думайте, що догляд за тілом вимагає ретельного очищення «до скрипу» – на думку вчених, на тілі людини повинні залишатися бактерії, щоб підтримувати імунітет і здоров’я. З цієї причини вони радять не стояти довго під душем.

Авторитетний дерматолог з США (New Orleans ‘Ochsner Medical Center) Марі Джейхін заявила: чим довше приймати душ, тим гірше для шкіри. Тривалий прийом душу висушує шкірний покрив і збіднює його бактеріальну оболонку – все це абсолютно не йде на користь здоров’ю.

«Оптимальний час для душу це 5-10 хвилин. За цей час можна встигнути очистити тіло, але при цьому не нашкодити корисним бактеріям », поділилася думкою лікар.

Також дерматолог вважає непотрібним постійне використання мила або миючих засобів. За словами Джейхін, тіло не забруднюється настільки, щоб його щодня намилювали – така звичка лише вбиває бактерії, необхідні імунітету.

Раніше епідеміологи вже висловлювалися про те, що для поліпшення захисних функцій імунної системи людини їй необхідно стикатися з брудом, а не існувати в стерильно-чистому середовищі. За їх словами, це тренує імунітет, в той час як миючі засоби, що містять в собі різні хімічні компоненти, здатні викликати розвиток онкології.

www.medikforum.ru

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here