Що буде з автомобілями на єврономерах

0
105

Останнім часом посилюється ажіотаж навколо використання в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією. ЗМІ рясніють заголовками про космічні суми штрафів та конфіскації українськими правоохоронцями подібних автомобілів у водіїв. Саме водіїв, а не власників. Так як купивши такий автомобіль за сумнівною схемою покупець не стає його власником. І це одна з головних проблем пов’язаних з авто на іноземній реєстрації. Заплативши, нехай і в рази меншу ціну за європейський автомобіль, ви купуєте не машину, а грубо кажучи, лише право нею користуватися, пише Сергій Валовенко
на uainfo.org.

У разі викрадення «автовласник» не рахується потерпілою стороною, і шукати викрадену машину навряд чи будуть. Однією з головних проблем є ДТП за участю машин на іноземній реєстрації. Водії просто йдуть з місця аварії, і розслідування таких інцидентів стає вкрай скрутним.

Тільки за офіційними даними, за останні три роки в Україні ввезено близько 500 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією. За неофіційними даними їх кількість в рази більше. Цих машин дійсно багато, досить подивитися скільки їх їздить по наших вулицях. За нинішніх умов їх кількість буде стрімко збільшуватися. І це дійсно проблема державного масштабу.

Нібито виписуються штрафи і конфіскації автомобілів поодинокі і мало впливають на ситуацію. Штрафи та конфіскації відбуваються при явному ігноруванні всіх можливих правил використання цих автомобілів в Україні. Але ці поодинокі випадки, роздуті ЗМІ не здатні жодним чином призупинити потік «сірих» машин в Україні і вирішити пов’язані з їхнім ввезенням проблеми.

Держава однозначно візьме ситуацію під свій контроль і більш чітко регламентує використання цих машин в Україні. Наскільки жорсткими або навпаки, сприятливими для водіїв, будуть ці правила поки судити складно. Але зміни безумовно будуть, інакше проблеми пов’язані з автомобілями на іноземній реєстрації будуть зростати швидше ніж збільшуватися кількість цих авто в країні.

В крайньому випадку в недалекому майбутньому нас очікують вибори в Україні і цілком можна припустити, що рішення даної проблеми влада відтягує ближче до дати голосування, щоб зробити приємно сотням тисяч, а до того часу можливо вже мільйонам, «власників» авто на Єврономер і переманити їх на свою сторону.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут