Українські ЗАЗи передали Управлінню поліції охорони (Фото)

0
2747

Корпорація «УКРАВТО» передала Управлінню поліції охорони в Київській області 12 нових автомобілів ZAZ SENS (Сенс). Тендер на поставку цієї партії автомобілів виграла Корпорація «УКРАВТО». Урочиста передача автомобілів відбулась 8 грудня на території дилерського центру «Автомобільний центр Голосіївський», який входить в структуру Української Автомобільної Корпорації та здійснює продаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів бренду ZAZ.

Ключі від автомобілів особовому складу Управління урочисто передав начальник Управління поліції охорони в Київській області, полковник поліції Клименко Василь Михайлович.

Всі моделі ZAZ SENS, що передані Управлінню поліції охорони, були оснащені комплексом необхідного додаткового обладнання, а кузова оформлені спеціальними кольорово-графічними елементами відповідно до стандартів поліції охорони.

Державні структури України вже не вперше звертають увагу на продукт, що пропонується Запорізьким Автомобілебудівним Заводом. Так, Управління поліції охорони в Київській області з 2016 року вже використовує 18 автомобілів ZAZ в своєму парку. Обласні та сільські ради, медичні заклади як у містах, так і у селах, військові частини використовують автомобілі ZAZ у своїх автопарках.

Серед безумовних плюсів, які сприяли вибору Управлінням поліції охорони саме автомобілів ZAZ SENS- це надійність, підтверджена багаторічною практикою, невибагливість в обслуговуванні, пристосованість до українських дорожніх умов, можливість «перетравлювати» бензин низької якості. І, звичайно, ZAZ SENS дає можливість економії бюджетних коштів завдяки доступній ціні, «вартості володіння» – відчутно дешевшим вартості технічного обслуговування та запасних частин.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут