На українських автовласників чатує нова небезпека

0
2501

Власники авто активно обговорюють проблему і способи боротьби з крадіжками, адже купити акумулятор в Україні не так і дешево.

Журналісти провели опитування серед 562 автовласників і розпитали про спроби крадіжки пов’язані з транспортними засобами. 30% – заявили про спроби крадіжки їхнього автомобіля. З них 29% зверталися в поліцію, але злочинці не знайдені. І тільки 2% заявили, що злодії були знайдені. Як правило, крадіжки припадали на літо.

У зв’язку з цим правоохоронні органи радять на час відпустки ставити авто на стоянку, що охороняється. Особливою пильності вимагає машина в місцях великого скупчення автомобілів. Доволі часто злодії діють за допомогою спецзасобів, що зчитують радіосигнал сигналізації.

Сьогодні акумулятор є ласою здобиччю для злодіїв. Якщо була спроба пограбування, то про це свідчить відкритий капот, дверцята, розбите скло. Перевірити наявність батареї можна тільки при запуску двигуна. Знайти вкрадений акумулятор автомобільний навряд чи вдасться. Тому треба ретельно продумати, як захистити майно. Якщо не вдається залишати транспортний засіб на стоянці, що охороняється, то необхідно налаштувати сигналізацію на мінімальне відкриття. Такі пристрої продаються в автомагазинах. Потрібно враховувати, що досвідчені злодії можуть дістатися до АКБ без проникнення в салон, відкривши капот.

Не завадить закріпити батарею за допомогою простих, або спеціальних засобів кріплення: гайки з секретом застануть зломщика зненацька.

джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here