В Україні з’явився новий вид автомобільного шахрайства

0
1468

Вже неодноразово повідомлялося, що викрадачі автомобілів в Україні підлаштовуються під сучасні реалії. Угон сучасного автомобіля вельми ризиковане заняття, зате поцупити якусь деталь або аксесуар значно простіше, – передає Автотема.

У Києві вже зафіксовано кілька випадків крадіжок шильдиків, двірників, фар і бачків омивача. Такі оригінальні запчастини коштують досить дорого, при цьому ступінь ризику для злодюжки мінімальна.

Тепер автомобільні злодії включили в список можливих крадіжок ще і дзеркала заднього виду. Злодії виривають безпосередньо дзеркала, а потім пропонують власнику викупити їх за значну суму. Так, в соцмережах один автовласник з Києва розповів, як ще влітку у нього зняли з машини дзеркала заднього виду, а потім в телефонному режимі пропонували викупити вкрадені дзеркала, вимагаючи за кожне по 100 доларів.

Власникам дорогих автомобілів залишається лише сподіватися, що даний вид крадіжки не набере масштабності, адже відновлення автоматичних дзеркал заднього виду справа вельми витратна.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут