Українці вже звикли, що влада їх постійно обдурює, але іноді брехня така, що чи не знаходиться підходящого слова, щоб охарактеризувати ступінь її нахабства. Патріотичні заклики української влади підтримувати вітчизняного виробника і повністю відмовитися від покупки російських товарів звучить смішно, адже президент України веде великомасштабний бізнес з окупантом. Таким чином Петро Олексійович наповнює державну скарбницю головного ворога України, передає news-facts.com.

Бізнес Порошенко не обмежується лише виробництвом шоколаду, Петро Олексійович також має свою частку в корпорації «Богдан», а його діловим партнером є Олег Свинарчук-Гладковський, який за сумісництвом обіймає посаду Першого заступника Секретаря РНБО України, і досить успішно веде автомобільний бізнес в Росії. Будучи членом РНБО, Олег Свинарчук-Гладковський має також бізнес в анексованому Криму.

Навіть Путін в минулому році під час однієї з прес-конференцій підтвердив, що «шоколадна фабрика» Рошен в Липецьку дуже успішне підприємство, а Петра Олексійовича назвав важливим інвестором для Росії.

Володимир Путін в 2010 році особисто відкривав в Росії завод Хюндай і зазначив, що дане підприємство є одним з ключових в РФ. А тепер автомобілі, випущені на даному підприємстві, українці купують в автосалонах компанії «ХЮНДАЙ МОТОР УКРАЇНА». Машини позиціонуються, як випущені в Чехії, хоча насправді зібрані в Росії.

Як же таке можливо? Дуже просто, адже Петро Порошенко і його партнер Олег Свинарчук-Гладковський є ініціаторами цієї схеми, яка прокручується через корпорацію «Богдан», вірніше, через її структурний підрозділ «Богдан Авто Холдинг», яке в свою чергу володіє компанією «ХЮНДАЙ МОТОР УКРАЇНА». Ось так російські автомобілі Хюндай і потрапляють на ринок України.

Звичайно, «Богдан Авто Холдинг» ретельно приховує цей факт, адже багато українців відмовляться купувати автомобілі, якщо дізнаються, в якій країні вони випущені. Тому покупцям і вішають локшину на вуха, запевняючи, що вони купують справжній європейський автомобіль, випущений в Чехії.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут