Водії, увага! На дорогах сильна ожеледиця!

0
268

Тернопільських водіїв попереджають про сильну ожеледицю на дорогах.

У результаті коливання температурних показників на дорогах краю постійно утворюється ожеледиця. Такі гідрометеорологічні явища спостерігатимуться і впродовж наступної доби. Відтак тернопільських водіїв і пішоходів просять бути обережними.

Мінлива хмарність, коливання температурних показників від мінуса до плюса, незначні опади у вигляді мокрого снігу та дощу, – такі погодні умови передбачають метеорологи упродовж доби на Тернопільщині. За  прогнозами Укргідрометеоцентру, місцями в регіоні можливий туман, що погіршуватиме видимість.

«Найближчими днями на Тернопільщині погоду зумовлюватиме вплив вологих атмосферних фронтів. Далі очікується коливання температурних показників від незначного мінуса до незначного плюса.

Вночі спостерігатимуться заморозки від трьох до шести градусів морозу. Вдень місцями також спостерігатимуться мінусові температурні показники, місцями температура повітря підвищуватиметься до кількох градусів тепла. Вітер змінних напрямків 5 – 10 метрів за секунду, часом пориви вітру. Не обійдеться і без опадів. По області спостерігатимуться невеликі дощі з мокрим снігом. У результаті заморозків на дорогах утворюватиметься сильна ожеледиця», пише “ЗЗ”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here