Jazz Arsenal – Urban Gypsy & Olga Chernyshova

0
173

Кілька поколінь зростало на джазовій музиці, у цього жанру мільйони шанувальників по всьому світу, сотні різновидів. Джаз – це не просто жанр музики, це культурний феномен, який об’єднав свого часу дві різні культури: африканську і європейську. Видатні музиканти брали за основу танцювальні ритми традиційної африканської музики і гармонію – європейської. Разом вийшов дивовижний тандем. В Україні є виконавці різних жанрів і напрямів, в тому числі і джазу. Деякі з них дотримуються класичного звучання, а деякі поєднують джаз з іншими елементами. Для того, щоб показати розмаїття сучасної джазової музики виник новий формат – Джаз Арсенал.

Яскраві представники джаз-мануша на українській сцені

Колись циганський джаз (джаз-мануш) заснував великий гітарист Жан Батист Джанго Рейнхардт. Продовжує традицію на українській сцені гурт “Urban Gypsy”. І якщо ви хочете почути проникливі композиції з сильним вокалом, відвідайте концерт Jazz Arsenal – Urban Gypsy & Olga Chernyshova. Колектив продовжує традиції циганського джазу, але не боїться привносити в свою музику щось нове. У музику цього джаз-бенду просто неможливо не закохатися. У складі колективу всі традиційні джазові інструменти: скрипка, контрабас, гітара. У поєднанні з дивовижним вокалом Ольги Чернишової їх композиції воістину чарівні. Вокалістка Ольга Чернишова – талановита джазова співачка і молода виконавиця, яка крім участі в колективі була задіяна в інших цікавих проектах і встигла попрацювати з відомими українськими виконавцями (Jamala і Freedom-Jazz). Колективу вдається поєднувати класику і сучасність, створюючи оригінальні аранжування до старих хітів. Так на концерті прозвучать відомі композиції в оригінальній інтерпретації (“This Can´t Be Love”, “Minor Swing”, “Gypsy in My Soul” та інші).

Цикл концертів Jazz Arsenal

Навіть якщо ви не шанувальник джазу, відвідати один з концертів у форматі Джаз Арсенал (https://jazz-arsenal.ticketsbox.com/) буде цікаво і пізнавально. Всього заплановано провести влітку п’ять концертів. Особливістю даного формату є жанрова різноманітність джазу, варіації його виконання. Кожен концерт дає певний виконавець, варто відзначити, що серед запрошених відомі музиканти з декількох країн. Закриває цикл концертів Джаз Арсенал якраз колектив “Urban Gypsy”, їх концерт відбудеться 6 вересня в комплексі Мистецький Арсенал. Серед запрошених зірок також виступлять: Khalif Wailin Walter (США), Guy Mintus (Ізраїль), Will Jacobs Big Band (США), Tall Guy Remez Quartet (Україна). 

Не пропустіть видовищну подію цього літа. Улюблені джазові композиції в оригінальному аранжуванні, знайомство з різними напрямками джазу (соул, джаз-мануш, свінг та ін) і просто приємний вечір в гарній компанії. Подія відбудеться в одному з розважальних комплексів столиці, в Мистецькому Арсеналі. Звук, світло, сервіс, атмосфера – тут нічого не завадить насолоджуватися музикою. Поспішайте придбати квиток на сайті Ticketsbox, щоб насолодитися культовим музичним жанром цілої епохи.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут