Телескоп «Хаббл» зробив унікальні знімки галактик в сузір’ї Діви

0
145

Прекрасний візуальний дует у виконанні галактик, що знаходяться в сузір’ї Діви, зміг напередодні показати орбітальний телескоп «Хаббл», що належить компаній NASA. Фотографія з’явилася не так давно на офіційному сайті національного американського відомства.

Зверху зображена галактика, яку поки вирішили позначати умовними MCG + 01-38-004, а нижню MCG + 01-38-005. Розташовуються від Землі вони приблизно в 400 мільйонах світлових років.
Дослідники впевнені в тому, що перша зі згаданих галактик є певний вид космічної мега-матері. Так вчені називають джерело мікрохвильового випромінювання, яких поки відкрито не так багато. Найчастіше у вигляді мазерного випромінювання можуть бути зареєстровані молекулярні хмари, комети або ж зоряні атмосфери.
Варто згадати, що в минулому році співробітники NASA виступили з заявою про необхідність продовження місії телескопа «Хаббл», який знаходиться на орбіті вже понад 25 років. Виходячи з нової інформації, там він буде знаходиться аж до 2021 року. За цей час планується отримати чимало знімків космічних об’єктів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут