Вчені передбачили появу кілець навколо Землі

0
159

За словами світових фахівців в області космосу, в майбутньому навколо Землі можуть з’явиться кільця. Прогнози вчених засновані на знімках поверхні Сатурна, отриманих із зонда «Кассіні».

Досліджуючи фотографії, отримані з космічного апарату «Кассіні», експерти припустили, що в певний момент навколо нашої планети почнуть скупчуватися об’єкти, які згодом сформують кільця. Вчені відзначили, в даний час кільця є у більшості планет Сонячної системи, серед яких Нептун, Уран і Юпітер, а також у деяких астероїдів.

«Донором» кілець для Землі стане Місяць, який, за словами фахівців, все далі і далі віддаляється від нашої планети. Згідно з прогнозами, в певний момент супутник почне назад наближатися і, під дією сил гравітації, він вибухне. В результаті утворяться маленькі шматочки, з яких збереться земне кільце.

Зазчається, що раніше Марс мав кільця, які з часом перетворилися в супутники Деймос і Фобос. Не так давно світові астрономи передбачили останнє руйнування після того, як він прийме форму кільця.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here