Південна Азія через зміни клімату може стати непридатною для життя

0
129

Якщо кліматичні зміни триватимуть, Індія, Пакистан та Бангладеш можуть до кінця століття стати непридатними для життя людини через високі спеку та вологість, попереджають науковці. Якщо кліматичні зміни у світі не уповільнять свій темп, значна частина Південної Азії до кінця цього століття стане непридатною для проживання людей через спеку. Про це у середу, 2 серпня, попередили експерти Массачусетського технологічного інституту.

“Найбільше високі температури в майбутньому загрожує передусім густо населені сільськогосподарські регіони у басейнах річок Ганг та Інд (в Індії, Пакистані та Бангладеш, – Ред.)”, – повідомляють автори дослідження. У цій зоні ризику проживають приблизно півтора мільярда людей.

На сьогодні лише два відсотки населення Індії живуть у місцевостях, де спостерігається небезпечна комбінація високих температур та вологості. Однак опубліковане у журналі Science Advances дослідження прогнозує, що цей показник зросте до 70 відсотків, якщо зусилля, спрямовані на скорочення викидів парникових газів в атмосферу, виявляться марними.

Нагадаємо, що 1 червня президент США Дональд Трамп заявив про плани своєї країни вийти із Паризької кліматичної угоди. Глава держави зазначив, що цей договір “поганий” для американців, а він сам виконує свої передвиборні обіцянки.

джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here