Ілон Маск розійшовся з Ембер Херд

0
99
Tesla Motors Inc. CEO Elon Musk delivers a conference at the Paris Pantheon Sorbonne University as part of the COP21, United Nations Climate Change Conference, in Paris, Wednesday, Dec. 2, 2015. (AP Photo/Francois Mori)

Глава Tesla і Space X Ілон Маск заявив, що прийняв рішення закінчити відносини з екс-дружиною Джонні Деппа, актрисою Ембер Херд. Розставання пари проанонсувало видання  Daily Mail, пише ProNews.

Повідомляється, що Херд спустошена розривом. Журналісти причиною події називають деякі особливості поведінки дівчини, які не сподобалися Маску.

«Ембер може дуже добре маніпулювати і бути егоїстичною. Ілон повернувся в Лос-Анджелес, поки вона зализує рани в Австралії », – повідомляє ЗМІ.

Додамо, що про роман Ембер Херд і Ілона Маска заговорили влітку минулого року. Пару стали часто помічати разом, однак актриса заперечувала відносини, заявляючи, що вони просто друзі.

У січні 2017 року актриса розповіла, що без розуму від засновника Tesla Motors, і не виключила близьких відносин з ним. 45-річний Маск в даний час розлучений, при цьому він був одружений тричі, два з яких з однієї і тієї ж жінкою – британкою Талула Райлі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here