Кіберзлочинці шантажують продюсерів серіалу “Гри Престолів”

0
151

Хакери не жартували. Вони не тільки вкрали четверту серію і виклали сценарій п’ятої, вони ще й шантажують творців серіалу, погрожуючи опублікувати компромат на акторів…

Як виявилося, хакери – це не просто хлопчики-хулігани. Тепер ці інтернет-шахраї вимагають мільйони від творців серіалу «Гра престолів»!

Спочатку вони виклали четверту серію «Ігри престолів» – але виявилося, це лише квіточки! Тепер зломщики опублікували в мережі сценарій п’ятої серії сьомого сезону прославленого телешоу і виставили нові вимоги генеральному директору HBO.

Вони погрожують «злити» особисті дані акторів, які теж викрали разом з іншою інформацією.

Дейєнеріс Таргарієн - фото

«Наші вимоги зрозумілі і не підлягають обговоренню: ми хочемо XXXX доларів в обмін на припинення витоків інформації. HBO витрачає 12 мільйонів доларів на дослідження ринку і 5 мільйонів на рекламу, тому вважайте нас новою рекламною статтею в бюджеті », – йдеться у зверненні зломщиків.При цьому злочинець підписався ім’ям «містер Сміт».

Загалом, тепер у хакерів виявилося багато особистої інформації акторів серіалу. У тому числі і відомості про гонорари від роботи в серіалі. І хоча кіберзлочинці довели, що вони не жартують, подивимося, як відреагують творці телешоу і гендиректор НВО. У них – всього три дні для вирішення проблеми.

гра престолів - актори

Дуже хочеться додати : куди ж дивиться поліція? Справді: дії хакерів уже переходять будь-які межі! Виходить, що сьогодні хакери – гірші будь-яких інших загроз, в тому числі і терористичних.

Нагадаємо, що сайти телеканалу НВО постійно мають технічні проблеми різного ступеня складності. На прем’єру – 16 липня – сайт взагалі виявився виведений з ладу – занадто багато людей хотіли подивитися нову серію «Ігри престолів». Нібито керівництво телеканалу не знало про те, який ажіотаж навколо серіалу!

джон сноу - фото

У найближчу неділю, 13 серпня, канал HBO покаже 5 серію 7 сезону популярного серіалу під назвою «Східний Дозор».

Судячи з трейлеру, в цьому епізоді глядачів може чекати чергове возз’єднання персонажів – Джона Сноу і Брана Старка, який раніше повернувся в Чорний замок через стіну.

гра престолів - герої У самому ролику не відображено їх зустріч, але Сноу говорить Давосу, Дейенеріс, Варіс і Тіріону, що Бран бачив Короля Ночі і його армію, які йдуть до Східного дозору. І швидше за все Джон через ворона дізнався про цю інформацію.

Джерело

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут