Гонконгський стартап SparkMaker почав збір коштів на виробництво настільного 3D-принтера, який обіцяє стати найдешевшим принтером з 3D-друку

Про це повідомляє 3Ders.

Принтер SparkMaker використовує технологію лазерної стереолітографії, яка значно перевершує за якістю традиційний 3D-друк. Ці принтери створюють плавні вигини, природні контури 3D-моделей з високою роздільною здатністю і точністю.

Крім того принтер SparkMaker доволі компактний. Він відрізняється простотою управління та має всього одну кнопку. А головною перевагою, є те що він коштує всього $129.

При габаритах 27,5 × 17 × 17 см і вазі всього 3 кг SparkMaker поміститься на будь-якому письмовому столі. Новий 3D-принтер має максимальну площу друку 10,2 × 5,6 см і висоту друку – 12,5 см.

“З нашого багаторічного досвіду роботи в цій галузі ми знали, що у людей є прагнення освоїти мистецтво 3D-друку, проте їм заважали високі ціни на принтери і складність процесу. З принтером SparkMaker ми спробували усунути обидві ці незручності », – сказав генеральний директор SparkMaker Мартін Цао.

Принтер вийде в продаж вже в грудні цього року.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут