Український стартап Hushme успішно зібрав $ 70. 000 на Kickstarter

0
144

Створена українськими розробниками гарнітура Hushme, яка робить розмови по телефону приватними, досягла мети в $ 70 000 на Kickstarter. На момент написання замітки стартап залучив $ 70. 000, до закінчення компанії залишається трохи більше двох діб, пише INVADERS.

Hushme — це гарнітура для смартфона, завдяки якій оточуючі не чують про що розмовляє по телефону її власника. Проект вийшов  на Kickstarter 10 травня. За час кампанії стартап профінансували 272 Бекера. Зібрані кошти команда витратить на запуск виробництва: створення прес-форми, сертифікації, упаковки, а також на логістику і доопрацювання мобільного додатка.

«Є також ще деякі завдання по фіналізації електроніки і механіки — належить зробити і випробувати ще кілька прототипів перед тим як запускати виробництво», — розповів при запуску кампанії засновник конструкторського бюро ARTKB Алекс Нестеренко, який виступає в ролі RnD-менеджера проекту Hushme .

Як повідомлялося раніше, команда стартапу планує доопрацювати остаточну версію прототипу до липня цього року, а в жовтні запустити продукт в масове виробництво. Доставляти гарнітуру Бекер почнуть в грудні.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here