Опубліковані результати вступної кампанії 2017

0
78

Українські вузи опублікували списки абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на бюджет. Вступники до вищих навчальних закладів можуть пошукати своє прізвище на сайті МОН , який через підвищене навантаження працює з перебоями . Рекомендації до зарахування на бюджетні місця в українських вузах отримали 60 928 вступників.

В електронних кабінетах з’явилася інформація про рекомендування до зарахування на місця державного замовлення. Незабаром вона буде оприлюднена також на сайті vstup.info і на інформаційних ресурсах вузів.

Абітурієнти, які отримали рекомендації, повинні виконати вимоги щодо зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12:00 дня 5 серпня. Їх зарахування проводиться не пізніше 12:00 дня 7 серпня. З переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайтах вузів або звернувшись до відповідних приймальних комісій.

Невикористані місця будуть надані пільговим категоріям вступників – діти загиблих воїнів АТО і діти героїв Небесної Сотні, діти воїнів АТО, учасники бойових дій АТО.

Абітурієнти, які надходили на природничі та технічні спеціальності, але не пройшли на бюджет, також зможуть отримати місце, якщо абітурієнти, які отримали рекомендацію до зарахування, відмовляться від бюджету або не принесуть вчасно оригінали необхідних документів.

Переведення на вакантні місця державного і регіонального замовлення буде відбуватися до 18 серпня.

Публікацію списків затримали на кілька годин через деякі неточності. Так, були виявлені школи, яким було нараховано сільський коефіцієнт, незважаючи на те, що вони перебували в великих містах – Києві, Івано-Франківську, Чернівцях, Чернігові та інших. У зв’язку з цим Міністерство освіти зажадало провести повторну верифікацію.

Вступна кампанія у 2017 році стартувала 29 червня. Абітурієнти подавали заяви в електронному кабінеті з 12 до 26 липня. А з 12 по 20 липня проходило зарахування на підставі співбесід та конкурсів. У цьому році для вступу діє сертифікат і ЗНО 2016 і 2017 роки.

Раніше ми писали про те, ким хочуть стати українські абітурієнти . HR-експерти кажуть, що їх вибір абсолютно не відповідає запитам сучасного ринку праці.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here