Жінкам корисніше нарoджувати після 30 рoків – вчені

0
26

Ранні пологи підривають жіноче здоров’я, кажуть вчені

Вчені рекомендують народжувати після 30.

Нове дослідження, проведене вченими з Португалії, показало, що перші пологи після 30 років у жінок корелюють з наявністю маркерів довголіття. Ранні пологи, навпаки, підривають жіноче здоров’я, переконалися ці фахівці, повідомляє medikforum.ru .

Авторами даного розслідування стали медики з Університету Коїмбри, які встановили цікаву залежність між віком жінок, які народжують вперше, їх здоров’ям і схильністю до довголіття.

“Жінки, які завели першу дитину пізніше, жили довше за тих, хто народив в підлітковому віці або у віці від 20 до 30 років”, – констатували португальські лікарі.

Вченими були проаналізовані результати декількох наукових досліджень, які вивчали проблему жіночого віку в ставленні до перших пологів. Виявилося, що серед жінок, які народили первістка у віці 33 років або пізніше, деякі генетичні маркери, пов’язані з довголіттям, зустрічалися в три рази частіше, ніж серед матерів, які народили в більш молодому віці.

Крім того, дослідники зробили висновок, що жінки, які народжували у віці, близькому до 30 років, а не до 20 років, демонстрували більш міцне здоров’я в 40 років. Найслабшим самопочуттям на порозі 40-річчя, за словами вчених, відзначилися ті, хто народив свого первістка в 15-24 роки.

У минулому році дослідження, що проводилися в Німеччині і Великобританії, показали, що народження дітей в пізньому віці дозволяє розраховувати на більш кваліфіковану допомогу медиків і на отримання кращого освіти для потомства.

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут