Toyota інвестує в проект зі створення літаючого авто 440,5 тис. доларів

0
82

До Олімпійських ігор, які пройдуть в Токіо влітку 2020 року, компанія Cartivator за підтримки японського автогіганта Toyota розробить літаючий автомобіль. Як пишуть ЗМІ, стартап Cartivator планує назвати новинку Skydrive.


Компанія Toyota збирається підтримати проект зі створення літаючого автомобіля до Літніх Олімпійських ігор 2020 року і виділити на нього 50 мільйонів йен, що еквівалентно 440,5 тисячам доларів. Робота над Skydrive ведеться фахівцями Cartivator з 2012 року, весь цей час проект існував і розвивався лише за рахунок коштів, зібраних в інтернеті.

Очікується, що модель виявиться наймініатюрнішою літаючою машиною, її габарити складуть всього 2,9 на 1,3 метра. Триколісний транспортний засіб оснастять чотирма роторами. За словами розробників, Skydrive зможе літати на висоті до 10 метрів зі швидкістю в 100 км / ч.

Представники Toyota розповіли, що сьогодні основною складністю є утримання машини в повітрі в стабільному положенні. Крім цього, певні труднощі створює чималу вагу конструкції апарату разом з пілотом. У компанії планують, що автомобіль Skydrive буде готовий до 2020 року і зможе піднятися в повітря на відкритті Олімпійських ігор.

джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here