Hyundai показав вигляд нового Santa Fe

0
208

Компанія Hyundai продовжує дражнити громадськість, публікуючи все нові зображення четвертого покоління кросовера Santa Fe, який перед публікою з’явиться в березні на автосалоні.

Судячи з дизайнерським скетчам вигляд четвертого покоління кросовера, який займає флагманську позицію марки, не матиме нічого спільного з попередником. Передня частина вирішена в одному дусі з субкомпактної Kona: тут така ж двоповерхова оптика з вузькими агресивними фарами та додатковими блоками в воздухозаборникам в передньому бампері. Правда решітка тут куди більше і, звичайно ж, вона покрита хромом.

Задня частина машини також повністю змінилася: вузькі ліхтарі, гострі грані, піднесена нижня частина з хромованою псевдозащітой кузова.

У Hyundai розповіли, що нове покоління Santa Fe отримає систему екстреного автоматичного гальмування, причому і при русі заднім ходом, а також систему попередження про забутих на задніх місцях пасажирів. Мова, звичайно ж, в першу чергу про дітей: нерідкі випадки, коли батьки через неуважність забували їх в машині.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here