Стало відомо, у кого з українців відбиратимуть водійські посвідчення

0
321

Із 6 лютого 2018 року набув чинності новий закон «Щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості за сплати аліментів» №2234-19, повідомляє AUTO.RIA.com.

Якщо людина, яка зобов’язана сплачувати аліменти, допустить накопичення заборгованості у розмірі, що перевищує суму таких виплат за 6 місяців, окрім направлення на «виконання суспільно-корисних робіт», до неї може бути застосовано тимчасове обмеження на право керування транспортними засобами. Також порушнику може бути відмовлено у праві виїзду за кордон, заборонено займатись полюванням та користуватись (за наявності відповідного дозволу) зброєю.

Якщо сісти за кермо під час дії тимчасового обмеження на право керування ТЗ – можна нарватися навіть на передбачене законом позбавлення водійських прав на строк від 3 до 6 місяців. Зняти таке обмеження можна лише після повного погашення заборгованості зі сплати аліментів.

Щодо введення обмеження на керування транспортними засобами є певні виключення: таке покарання не застосовуватиметься, якщо управління автомобілем є основним джерелом доходу боржника; якщо порушник є особою з інвалідністю першої або другої групи; у разі перебування боржника на військовій службі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here