Автомобілі відомого бренду можуть значно подешевшати

0
1464

Американська влада знайшла потенційно незаконне програмне забезпечення в автомобілях Mercedes-Benz оснащених дизельними двигунами. Якщо підозри підтвердяться, компанію чекає дизельгейт, повідомляє auto.24tv.ua.

Інформацію що до наявності підозрілого програмного забезпечення на автомобілях Mercedes-Benz розповсюджує Automotive News з посиланням на Bild am Sonntag. Американські слідчі знайшли в коді програмного забезпечення функцію під назвою Slipguard, яка відповідає за розпізнавання проведення лабораторного тесту і може змінювати рівень шкідливих викидів при його проходженні. Ще одна функція під назвою Bit 15 автоматично відключає максимальний рівень очищення вихлопних газів після проходження 26 км шляху після проведення тесту.

Після відключення очищення рівень шкідливих викидів перевищував допустиму норму в 10 разів. Німецьке видання посилається на наявну у нього електронну переписку між інженерами з питаннями про законність подібного програмного забезпечення. Газеті відмовили в коментарі офіційні представники марки, заявивши лише про те, що Daimler співпрацює з владою США і зокрема з місцевим Міністерством юстиції на умовах конфіденційності.

Нагадаємо, що наймасштабніший скандал з заниженням рівня шкідливих викидів відбувся з маркою Volkswagen і призвів до заборони продажу деяких дизельних моделей на території США. Згодом автомобілі призначені для ринків з високими екологічними стандартами були перенаправлені на ринки країн що розвиваються. Це стало одною з причин здешевшання автомобілів марки Volkswagen в Україні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here