Apple запатентувала окуляри доповненої реальності

0
223

Компанія Apple вирішила реалізувати в своїх окулярах доповненої реальності всі функції, яких не вистачало в Google Glass

Apple запатентувала окуляри доповненої реальності. Фото: The Mac Observer

Тім Кук недавно тонко натякнув, що Apple працює над якимось продуктом доповненої реальності. Опублікована кілька днів тому патентна заявка відкриває завісу щодо того, що це може бути.

Судячи з усього, Apple має намір представити окуляри доповненої реальності. Пристрій зможе накладати цифрову інформацію на реальні об’єкти, які потрапляють в поле зору користувача. В Apple заявляють, що окуляри можуть бути «напівпрозорими».

Зображення майбутніх окулярів доповненої реальності від Apple. Фото: The Verge

Крім того, описані можливості можуть бути застосовані щодо телефону. Виглядає це приблизно так: людина тримає телефон перед собою, камера захоплює об’єкти, що знаходяться поблизу, а екран накладає на них віртуальні об’єкти.

Запуск окулярів віртуальної реальності від Apple може відбутися не раніше 2020 року.

Компанія Patently Apple, яка вперше виявила патент, повідомляє, що Apple використовувала в ньому деякі ідеї Metaio – стартапа доповненої реальності, який Apple купила два роки тому. Apple Insider також зазначає, що ця нова патентна заявка в значній мірі ґрунтується на іншому патенті, наданому Metaio на початку цього року.

Джерело

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here