КрАЗ C20.2 – самоскид з вдалим компонуванням, як у вантажівок MAN (ФОТО)

0
2863

КрАЗ С20.2 (в англійській транскрипції (KrAZ C20.2) – це сімейство сучасних вантажних автомобілів, оснащених системою самоскидання. Випускаються вони на АвтоКрАЗі і мають схему «кабіна над двигуном», а також колісну формулу 6х4. Основним призначенням подібних машин є перевезення сипучих вантажів по грунтових дорогах, а так само по трасах з твердим покриттям, щебеню та бруківці, передає MMR.

Історія цієї вантажівки почалася 27 червня 2008 року. Саме тоді фахівці автозаводу в Кременчуці представили широкій публіці, що має три осі самоскид КрАЗ-7238С4. Автомобіль не мав капота і на ньому встановлювалися мости, виробництва китайської автомобілебудівної компанії FAW.

Експериментальна машина оснащувалася так само випущеної за ліцензією кабіною MAN F2000, шестициліндровим двигуном Cummins ISMe 385 30, які мають обсяг десять літра. Він повністю відповідав нормам екостандарту «Євро-3», мав на озброєнні систему уприскування палива Common Rail, а так само КПП Shaanxi 9JS150TA-B. Видавав такий силовий агрегат 380 кінських сил, при цьому вантажівка міг взяти на борт двадцять п’ять тонн вантажу, а його вантажна платформа мала обсяг п’ятнадцять кубічних метрів. Максимальна швидкість – 80 км/год, об’єм паливного баку – 250 літрів.

Саме на базі КрАЗ-7238С4 і був створений новий самоскид. Він отримав виготовлену із пластику каркасно-панельну кабіну, власної розробки та виробництва. Крім того, на нього встановили вироблений за ліцензією Renault двигун DCi 11. Він мав потужність 362 кінської сили і працював «в парі» з дванадцатиступеневою ​​коробкою передач КПП Eaton Fuller, а так само оригінальні мости.

У серію КрАЗ C20.2 відправився в 2011 році. У 2012 році він пройшов модернізацію і отримав нову кабіну від Renauit Kerax. Модифікована версія має позначення КрАЗ С20.2R.

источник

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут