“Пора їх зупинити”: водії бойкотуватимуть АЗС, уже заговорили і про Нацбанк

2
4681

Користувачі мережі впевнені, що бойкот українських АЗС необхідно було влаштовувати «вже давно».

«Ну, пора вже. Якщо не ми, то хто? Скоро за повітря будемо платити», «Пора їх зупинити! Офанаріли зовсім», «Це найбільш дієвий шлях, щоб хоч якось знизити ціну на бензин», «Заправся на АЗС – й відразу їдь на СТО», «Давно пора. І не тільки для АЗС», «Руками і ногами за. Слів більше немає», – пишуть вони.

“Народ, підтримаймо !!!! Тільки так ми зможемо зупинити це свавілля! Разом ми сила! Потрібно щось робити, інакше це не кінець !!!!!!”, “Я два місяці принципово їжджу на трамваї, хоча до цього весь час їздив на машині. Чесно, нічого страшного”, – відзначають українці.

Окрім того, в мережі вже заговорили і про пікет Нацбанку.

“Треба пікетувати НБУ, бо поки росте долара, все буде йти в гору”, – говориться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше в мережі поширили заклик бойкотувати українські АЗС, як це роблять в Європі. Тим самим кияни планують змусити бензинових магнатів знизити вартість продукції.

Автор публікації Еліна Галвей впевнена, що спільними зусиллями до акції можна підключити величезну кількість людей.

Як раніше писала Politeka, якщо вартість нафти перевищить 100 доларів за барель, то в Україні злетять ціни на паливо. Більш того, експерт на ринку енергоносіїв Олександр Сіренко упевнений, що в разі подорожчання нафти, ціна бензину А-95 перевищить 40 гривень, а дизелю – 38 грн за літр.

Джерело:Politeka

2 COMMENTS

  1. Ну а шо вы хотел,и надо было ебашить очкастого пидара который нам рассказывал про курс 12, а опустил его до 28. Причём та нефть? А при том что всё это происходило как раз когда цена на нефть падала а мы так этого и не почувствовали, что при 100 что при 50 за нефть цена на бензин не изменилась. А теперь при росте конечно подымут цену и на бензин кто бы сомневался.

  2. Я з села і ніяк не можу зрозуміти чому у нас на все світові ціни.Вугілля-як в Роттердамі,бензин-як в Брюсселі,хліб-як в Варшаві,навіть сало вже підтягнулось до ціни Німеччини,ліки втричі дорожчі ніж в Євросоюзі,Ми що, вже в Євросоюзі?Так в Украіні є своє і вугілля,і газ,і пшениця і своя горілка,яких у Євросоюзі практично нема,а собівартісь в рази нижча ніж в Євросоюзі.Тільки пенсіі і зарплати українські(жебрацькі).Пора вже повертати назад” злочинну владу”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here